Pagina's

zondag 14 juni 2026

Dutch Card Lovers 412


 Hallo lieve bloggers!

Het is vandaag weer Dutch card lovers zondag. Dat betekend een nieuwe uitdaging voo dus tijd voor een nieuwe challenge. Ik mocht hem deze keer verzinnen en het is er eentje geworden waar je spontaan trek van krijgt; 

MAAK EEN KAART MET ETEN

En dat eten mag alles zijn; Fruit, groente, taart, pizza, BBQ, sushi hamburgers of patat. Waar jij blij van wordt. En het beste van deze challenge is dat je niet op de calorieen hoeft te letten want die blijven in dit geval toch niet op je heupen plakken alleen maar op je kaart. Dus leef je uit!

Ikzelf maakte pasta pesto, een klassieker uit mijn studenten tijd. Het stond minimaal één keer per week wel op tafel en ik vind het nog steeds erg lekker. En zo klaar, ook niet onbelangrijk soms ;-)

 



 

Stempels: Big and bold - SSS
Stanzen: Pasta friends - Spellbinders, Fancy oval frame - Pinkfresh, Yay you - SSS

Inkt: Versafine clair nocture -  Tsukineko
Papier: Neenah solar white, Tiny check brights - MFT, div restjes
Verder: Nuvo drops

Ik ben supernieuwsgierig naar al jullie culinaire kunstwerkjes, dit wordt vast een smakelijke bloghop ;-)

Meedoen kan tot en met VRIJDAG 3 JULI  Klik op de badge hieronder om je creatie te linken op het DCL blog. Hier vind je ook nog wat extra inspiratie van het designteam. 

Succes maar vooral  heel veel plezier met deze challenge!!

Nicole


7 opmerkingen:

  1. Wat een leuke challenge.
    Maar ook.... wat een leuke kaart!!
    Van deze pasta wordt je meteen vrolijk, toch?!
    En het rode geblokte dp doet het hem, dat past er zo goed bij.

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Wat een grappige kaart met die vrolijke pastaatjes !! Helemaal af met het rood geruite kleedje en bord!

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Je hebt echt een heel leuk thema bedacht Nicole! Hier kan iedereen wel wat mee. Jouw kaart is heel cute met je pasta pesto ... vind ik ook zo heerlijk! Mijn post is weer eens niet te zien net als die van DCL? De laatste keer ging het zo goed en nu is het weer pankoek, hihi nou ja het is wat het is. Fijne zondag en bedankt dat ik een gast kaartje mocht maken, helaas geen Instagram, hihi Fijne zondag verder,
    groetjes Gerie

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Wat een toffe kaart! Heel gaaf met die pasta. Leuk idee van je, deze challenge. Iedereen heeft wel iets met eten bij de voorraad stempels, dus dat levert vast veel inzendingen op!

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Wat een leuke challenge en wat heb je een gave inspiratie-kaart gemaakt met die leuke pasta. Het rood-wit geblokte dessin-papier doet meteen gezellig aan. Pasta pesto staat hier ook regelmatig op het menu, lekker geroosterde pijnboompitjes erover , mmm.
    Lieve groetjes Miranda

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Leuk en lekker kaartje heb je gemaakt, Nicole!

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Leuke challenge en wat een super leuke en grappige kaart!
    Groetjes Trudy

    BeantwoordenVerwijderen