Hallo lieve bloggers!
Vandaag weer een nieuwe challenge van de Dutch Card Lovers. Deze keer is hij verzonnen door Rosalien en je ziet het waarschijnlijk al op het voorbeeld hierboven. De opdracht luidt...
MAAK EEN KAART MET KNOPEN
Nu heb ik echt een enorme voorraad knoopjes. Ik gebruikte ze vroeger heel vaak op mijn kaarten en heb dus jampotten vol verzameld in alle kleuren van de regenboog. Van Gerjon kreeg ik voor mijn verjaardag een stans van spellbinders die je met stiksteekjes op kan leuken en die vond ik perfect om te combineren met de knopen. Ik wilde eerst alleen blauw gebruiken maar vond dat achteraf toch een beetje saai dus heb ik nog wat roze en oranje kleuraccenten toegevoegd. Ook aan de binnenkant liet ik deze kleurtjes terug komen.
Dus bloggers haal die knopendoos van zolder en ga aan de slag!




.jpeg)

Leuke challenge en een heel mooi voorbeeld.
BeantwoordenVerwijderenIk vind het roze en oranje juist heel mooi bij deze kaart, dus goed gekozen.
Wat een leukerd met mooi borduurwerk, knoopjes en de rode accentjevoor dat beetje pit!
BeantwoordenVerwijderenXxIrene!
Had jij even geluk met deze gekregen stans, kon je nu al mooi gebruiken! Enig om weer eens knoopjes te gebruiken en jouw voorbeeld is weer heel inspirerend Nicole ... prachtig!
BeantwoordenVerwijderenxx Gerie
Wat een fantastische kaart Nicole, prachtig borduurwerk op je bloemen.
BeantwoordenVerwijderenGave kaart! Mooi dat borduurwerk op de bloemen en die hartjes en stipjes in oranje en roze doen het heel goed bij het blauw.
BeantwoordenVerwijderengroetjes van Ank
Je kaart is supermooi. Goed dat je wat kleur hebt toegevoegd bij het blauw.Frist het helemaal op!
BeantwoordenVerwijderenWauw, wat is je kaart mooi! Dat roze en oranje geeft inderdaad net wat extra pit aan je kaart. Prachtig!
BeantwoordenVerwijderenEen leuke kaart heb je met deze stansen gemaakt. Leuk dat geborduurde erbij en de knoopjes komen er mooi op uit. De roze en oranje accenten zijn er mooi bij, het geheel doet mij aan Folklore stijl denken.
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes Miranda
Wat leuk zeg zo met die knopen!! En ook nog borduren.
BeantwoordenVerwijderenJaren terug had ik veel kaartjes waar een knoop op zat. Maar nu niet meer. Ik heb al wel een idee maar weet niet of het op tijd gaat lukken voor jullie challenge.
Fijne dag!!
Groeten van Femminde
ps. fijn dat je het kaartje toch gekregen hebt