Hallo lieve Lifters!
Ja jullie lezen het goed. Het is niet alleen de laatste lift van dit jaar maar meteen ook de allerlaatste lift van het liftblog. Na 15 jaar hebben we besloten om te stoppen met dit challenge blog. En dat is superjammer maar geeft ook weer tijd en ruimte om in het komende jaar weer nieuwe en andere creatieve uitdagingen aan te gaan en daar heb ik dan ook wel weer echt zin in.
Natuurlijk gaan we er nu ook uit met een knaller. Niet alleen hebben we weer een hele leuke uitdaging maar ook zijn er maar liefst 3 prijzen te winnen! De uitdaging is verzonnen door Cornelie en luidt;
Maak een kaart met een lichtje!
Oftewel een kaart met het thema licht. Denk aan een lantaarn, kaars, lampion, schemerlamp, peertje etc. In deze tijd van het jaar kunnen we altijd een lichtpuntje gebruiken. De invulling is verder helemaal vrij.
Voor mij een goed reden om deze leuke kerstlampjes weer tevoorschijn te toveren. Het achtergrondje maakte ik heel donkergroen zodat de kleurtjes er echt uitspringen. Ieder lampje kreeg een klein hartje en de gouden stipjes maakte ik met Nuvo drops en een sateprikker omdat mijn gouden gelpen het niet meer deed!
Stempels: Merry & magical - SM
Stanzen: Kerstlampjes - a pocket full of happiness, banner - MFT
Embossing folder; Delicate pine branches - SSS
Inkt: Versafine clair nocture, versamark- Tsukineko,
Papier: Pinefeather - PTI, Streepje - MFT & div. restjes
Verder: sprinkles - Doodlebug, embossing powder gold - Hero Arts, Nuvo drops Mustard gold
Wat was het een enorme eer om samen met Cornelie en Marjan elke maand weer een nieuwe challenge te verzinnen of een voorbeeldkaart te maken. Naast supercreatief zijn het allebei ook nog eens twee ontzettend lieve vriendinnen. 💕
Mijn eerste bijdrage was op 5 januari 2021, dus ik was echt het jonkie van het team. Maar wow… wat zijn die vijf jaar voorbijgevlogen! We hebben zóveel leuke uitdagingen mogen bedenken, en het was elke keer weer genieten om door al jullie mooie inzendingen te bladeren. Jullie lieve reacties en creatieve kaartjes maakten het telkens weer bijzonder.
Gelukkig kom ik velen van jullie nog regelmatig tegen op het DCL-blog, dus ik blijf zeker gezellig meekijken bij jullie creaties. En natuurlijk ben ik er ook nu weer bij om de inzendingen van deze laatste challenge te bewonderen — ik verwacht een heleboel prachtige kaarten om dit blog in stijl uit te zwaaien! ✨
Succes en vooral heel veel plezier met deze lift!





9 opmerkingen:
Ja boehoe, ik vind het vreselijk. Ik snap jullie wel maar ik ga dit challenge blog heel erg missen. Ik genoot heel erg van jullie creatieve inspiratie-kaarten en van wat de deelnemers maakten van jullie challenges. Zo vaak ik kon heb ik meegedaan. Ik hoop echt dat jij/jullie je in Blogland blijven laten zien Nicole. Dank je wel voor alle moois wat je de afgelopen jaren hebt laten zien, altijd origineel, altijd juweeltjes met mooi afgewerkte binnenkanten. Ik ben fan van jouw stijl van kaarten maken maar dat wist je vast al.
Je eindkaart is ook weer heel gaaf, die hartjes in de vrolijk gekleurde lampjes, de mooie achtergrond en binnenkant. Een plaatje!
Lieve groetjes Miranda
Ps wat een mooi gedichtje, lief!
Ik wist niét wat ik las vanmorgen. Écht schrikken want wat hebben jullie ons elke maand verrast met de leukste uitdagingen en keigave inspiratielaarten. Het is een begrijpelijk resultaat maar wat gaan wij het missen ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜.
Jij ook heel veel dank Nicole, zo tof om jouw out of the box creaties te bewonderen en ik hoop nog vaak veel moois op je blog te zien.
Lieve groet XxIrene
Ook jouw kaart is zo mooi! De kleurtjes knallen er lekker van af op je donkergroene achtergrond. Mooi met die embossing. Gelukkig blijf je nog wel creatief actief, want ik houd enorm van jouw stijl. Zo mooi wat je altijd maakt!
Lieve Nicole, het jonkie van het team maar wat geniet ik altijd van jouw inspiratie kaartjes! Ik begrijp jullie beslissing helemaal maar voor mezelf vind ik het heel jammer. Ik heb met zoveel plezier mee gedaan aan de challenges, kwam op de leukste ideeën door jullie en heb er veel plezier aan gehad. Dus bedankt voor de afgelopen jaren inzet!! En dan je kaart, het is me weer een beauty!! Ik hoop nog veel kaarten van je te zien en ga natuurlijk weer proberen mee te doen, voor de laatste keer….
Resultaat=beslissing
Natuurlijk kom ik ook bij jou langs om te zeggen dat ik het begrijp maar het heel jammer vind dat het lift blog stopt maar begrijp het ook helemaal. Het zal vreemd zijn in het begin maar jullie gaan vast je draai weer vinden. Je hebt weer met een aparte kaart met lichtjes snoer gemaakt Nicole en de bekende binnenkant altijd zo mooi! Gaaf gedichtje en bedankt voor alle mooie liftkaarten en we blijven je zien!!!
xx Gerie
Hoi Nicole, je snapt dat ik me helemaal aansluit bij de vorige reacties van de dames. Zo'n leuk en inspirerend challengeblog....en uniek! Gelukkig volg ik jou natuurlijk ook zonder de Lift, dus ik kan nog van je creaties genieten zolang als jij doorgaat (of ik).
Je uitsmijter voor de Lift is geweldig met die lampjes met hartjes erin. En je binnenkant is zoals steeds ook weer top!
Dank voor de inspiratie van de afgelopen jaren!
ja hee wat een schrikmoment
Jullie zorgden voor zoveel inspiratie
Maar ik hoop dat er ergens anders dan een raam opent nadat deze begrijpelijke deur dicht is
Gelukkig kan ik je geweldige mooie originele grapiige unieke creaties op deze blog blijven bewonderen
Een reactie posten