Pagina's

dinsdag 7 oktober 2025

Lift Challenge 200!

Hallo Lifters!

Het is niet te geloven, we zijn vandaag alweer gestart met onze 200e liftchallenge!! 

Vandaag weer een heerlijke nieuwe lift van Marjan. We gaan deze prachtige voorbeeldkaart van Pinterest hieronder liften. Je mag ook andere vormen gebruiken in plaats van de postzegels zolang ze maar met vier zoals op de kaart geplaatst zijn. Je gebruikt dus deze layout waarbij je vier vlakjes naar eigen ontwerp invult. 

Echt een lift naar mijn hart dit. Zo leuk om te bedenken hoe je de vlakjes in gaat vullen. Ik had nog een stansje van de Action met een klein bannertje die perfect was voor deze layout. Ik vulde ze met kleine bostafereeltjes. De achtergrond was een stuk blauw cardstock dat ik al eens ooit bewerkt had met een stencil en glacier paste. Ik denk dat het een aanzet voor een kerstkaart was van vorig jaar. De strepen zijn vooral te zien als er licht op valt zodat ze niet al te veel opvallen. 



Voor de binnenkant gebruikte ik ook nog een stansje en wat restjes cardstock. Ook de achtergrond stempel liet ik weer even terug komen. Deze keer in een zacht blauw zodat ik er nog overheen kan schrijven. 

Stempels: Family Christmast - Waffle flower, snowflakes BG - MFT
Stanzen: Banners - Action, Family Christmast - Waffle flower, Christmas blooms - Spellb. Whittle moose - Poppy, Winter joys - Studio light
Stencil: Rustic snowflake - SSS
Inkt: Versamark- Tsukineko, Snow cone - MFT, Latte - SSS
Papier:Basic white, pescan pie, early espresso, soft sky - SU + restjes
Verder: 
Mini plaksteentjes - SU, Glacier paste frostbite - Nuvo

Omdat het kerstkaarten zijn maakte ik er meteen twee. Het was een heel gepriegel maar heerlijk om te doen. Ik zat helemaal in de flow en had een paar dagen vrij van werk dus heb meteen nog een setje gemaakt. Deze keer met huisjes.




Stempels: Family Christmast - Waffle flower, Christmas greetings BG - MFT
Stanzen: Banners - Action, Family Christmast - Waffle flower, Home for the holidays - C&9th
Inkt: Versafine clair acorn, versamark- Tsukineko, Cotton candy - MFT
Papier:Basic white, Powder pink, sweet sugarplum, copper clay - SU, + restjes
Verder: Mini plaksteentjes - SU! copic acrylstift wit

Ik hoop dat jullie enthousiast zijn geworden en ook een leuke bestemming weten te verzinnen voor deze vier vlakjes. Ik ben benieuwd!! 

Yuki van Cloud9crafts.nl is vandaag onze sponsor. De winnaar ontvangt een cadeaubon voor deze superleuke webwinkel dus doe je best!
Op het liftchallenge blog vind je weer leuke voorbeelden van het designteam dus kom vooral even kijken voor inspiratie. Je kunt hier ook je eigen creatie linken en
 natuurlijk kom ik graag bij iedereen even kijken.
Je kunt meedoen t/m vrijdag 31 oktober 18.00.

Succes en vooral heel veel plezier met deze lift!

Nicole



zondag 5 oktober 2025

Dutch Card Lovers Challenge 404

 

Het lijkt onwerkelijk maar we zitten alweer in oktober. De kruidnootjes liggen alweer volop in de winkels en ook de kerstdecoraties zijn overal al weer volop te zien. Het lijkt wel of dat elk jaar vroeger begint of ligt dat aan mij? Nu vind ik niets leuker dan mezelf te laten betoveren op de kerst afdeling van de Bijenkorf of te slenteren over een leuke kerstmarkt maar niet zolang ik bij wijze van spreken nog op mijn teenslippers loop! 

Affijn, de Dutch Card Lovers uitdaging van vandaag hoeft dan ook helemaal niets met kerst te maken te hebben. Ellen heeft voor ons het volgende verzonnen;

BLACK & WHITE WITH A TOUCH OF GOLD

En dat mag alles zijn zolang het maar in zwart/wit met een beetje goud is. Dat ik voor een kerstkaart gekozen heb heeft vooral te maken met noodzaak. Ik moet er namelijk nog een aantal en dat schiet lekker op als ik ze hier ook als voorbeeld gebruik. Vooral omdat ik er natuurlijk ook meteen weer twee gemaakt heb ;-)



Het derde kerstballetje uit deze set heb ik bewaard voor de binnenkant. Zo komt alles weer mooi bij elkaar. 

Stempels: Stained glass greetings - SSS
Stanzen: Vintage layered ornaments - Spellbinders
Inkt: Versafine clair nocture, Versamark- Tsukineko
Papier:Basic white, basic black - SU, Gold assorted pack - Spellbinders, Glitter zwart - CraftEmotions, black&white - MFT, rustic white - PTI
Verder - Embossing powder gold - Hero Arts, plaksteentjes

Dus ladies; Laat je creativiteit stralen, zwart-wit is nooit saai, zeker niet als je er een vleugje goud tegenaan gooit. Tijd om die kaarten te laten shinen! Ik ben heel benieuwd en kom natuurlijk bij iedereen even kijken. 

Meedoen kan tot en met VRIJDAG 24 OKTOBER  Klik op de badge hieronder om je creatie te linken op het DCL blog. Hier vind je ook nog wat extra inspiratie van het designteam. 

Succes maar vooral  heel veel plezier met deze challenge!!

Nicole