Het is weer tijd voor een nieuwe liftchallenge vandaag!
Ik heb hem mogen verzinnen dit keer en vond deze vrolijke kaart van Sarah j. Moerman.
Wat we bij jullie terug willen zien is een achtergrondpatroon van cirkels waarbij je één of meer cirkels vult met een afbeelding. Thema, kleur en invulling zijn verder vrij.
Ik scoorde op de Art Specially deze olijke kaketoe. Dat vind ik altijd het leukste van het shoppen op een beurs of in een echte winkel. Je ziet toch weer dingen die je on-line misschien niet zo snel tegen zou komen. Gerjon en ik zijn allebei gevallen voor deze vrolijke vogel en hij was ook nog eens heel schappelijk geprijsd waardoor we hem niet konden laten liggen.
Ik heb de vogel op een wobler geplakt waardoor hij ook nog eens dansend uit de envelop komt. De achtergrond maakte ik met cirkel stansjes en bloemetjes in verschillende kleuren.
Nog wat cirkels en een bijpassend tekstje voor de binnenkant. De enveloppe maakte ik van een scrapbooking vel.
Stanzen: Parrot - Elazabeth craft, Cirkels - Crealies, Petites blooms - Spellbinders
Inkt: Versafine Clear nocture - Tsukineko, Distress oxide Spiced marmelade, Mustard seed, Squeezed lemonade, Black soot.
Papier: Basic white, basic black - SU!, div restjes
Verder: Faceted dots - SU!
Ik denk dat deze challenge op veel verschillende manieren is in te vullen dus ik ben zeer benieuwd naar jullie creaties! Je kunt meedoen t/m vrijdag 27 juni 18.00, via het liftchallenge blog en de winnaar mag een leuke prijs uitkiezen op onze prijzenpagina. Natuurlijk kom ik graag bij iedereen even kijken!
Succes en vooral heel veel plezier!