Pagina's

zondag 16 maart 2025

Dutch Card Lovers 398



Hallo Dutch Card Lovers,

Vandaag vieren we de lente met de nieuwe uitdaging van Rosalien;

MAAK EEN VROLIJKE KAART MET BLOEMEN

Nou, dat laten we ons geen twee keer zeggen toch? Dat moet lukken! Het was wel moeilijk kiezen welk bloemensetje ik zou gebruiken. Ik heb er verschillenden en vind ze allemaal even leuk. Uiteindelijk koos ik een setje dat ik nog niet eerder gebruikt had. Ik beïnkte de stempels met een borsteltje om een schilderachtig effect te krijgen, daarna stanste ik ze uit en drapeerde ze om het tekst blok heen. Gewoon een simpel vrolijk bloemenkaartje.




Stempels: Painted flowers, Hexagon greetings - SSS, Embellished elegance - PTI 
Stanzen: 
Emerald cut labels and tag - spellbinders
Inkt: Versafine clear nocture- Tsukineko, diverse Lawn Fawn
Papier:  Basic white, basic black - SU, 
Verder: plaksteentjes - Action

Lekker weer die vrolijke lentekleuren, ik kijk uit naar jullie inzendingen! Meedoen met de DCL vrolijke bloemen challenge kan tot en met VRIJDAG 4 APRIL  
Klik op de badge hieronder voor de voorbeelden van het designteam en hier kun je natuurlijk ook je eigen creatie te linken. 


Veel succes maar vooral heel veel plezier!

Nicole

(Na het plaatsen van dit bericht heb ik de hoekjes van de kaart geknipt. Zie foto hieronder. Pas op de foto zag ik wat mij zo stoorde aan deze kaart. Ik had hem ook nog niet eerder gefotografeerd omdat ik twijfelde of ik een nieuwe zou maken, ik zelf vind hem zo beter.. wat vinden jullie?)



dinsdag 11 maart 2025

Liftchallenge #195


Hallo allemaal! We gaan weer liften! Vandaag heeft Marjan een hele leuke liftkaart gevonden en hier de volgende uitdaging bij bedacht; 

Maak een verjaardagskaart waarbij je net als op bovenstaande liftkaart de cijfers stanst uit het voorste paneel. (erachter zit de basiskaart) waarbij je de cijfers van de leeftijd een eigen kleurtje geeft. Daarbij hoef je geen rijtje te maken van de cijfers je mag ze ook over je kaart strooien. Verdere afwerking is vrij. 

Deze challenge kwam mij goed uit want onze Sverre is op 7 februari 25 jaar geworden. Hij vierde zijn verjaardag met wat vrienden in Londen dus ik heb mijn kaartje een Londens tintje gegeven door de kleuren van de Engelse vlag te gebruiken en twee wachters toe te voegen. Van de cijfers bovenin heb ik een soort van shaker gemaakt. Ik zeg soort van want de shaker is zo dun dat het shakermateriaal eigenlijk niet kan bewegen, het geeft wel een heel leuk feestelijk effect door de schittering van de sterretjes.



Aan de binnenkant moest natuurlijk ook nog een wachtertje. De cijfers die ik voor de voorkant had uitgestanst kwamen hier ook goed van pas net als wat restjes van het papier. De enveloppe maakte ik van een scrapvel van Lawn Fawn. 


Stempels: Oyez - Waffle flower, Inside birthday greetings - Avery Elle
Stanzen: Oyez - Waffle flower, HB line border - Lawn Fawn, Numbers - MFT, You can count on me - PFOH
Papier: Basic white, basic black - SU, Stars and stripes - MFT, Silver ass pack - Spellbinders
Verder: Copic markers, Mirrorball stars - Nuvo

Benieuwd welke mooie leeftijden we voorbij gaan zien komen. Jullie kunnen meedoen t/m vrijdag 4 april 18.00, via het liftchallenge blog en de winnaar mag een leuke prijs uitkiezen op onze prijzenpagina en natuurlijk kom ik bij iedereen even kijken!

Succes en vooral heel veel plezier allemaal!

Nicole